czwartek, 27 sierpnia 2015

Pożegnanie.

Witam już po raz ostatni.


Jak zapewne wiecie, ten blog w moim odczuciu umarł i nie ma sensu go kontynuować. Pewnie i tak nikt tego nie czyta, więc nie wiem po co się wysilam XD

W Każdym razie, chcę podziękować wszystkim i każdemu z osobna, za to, ze chociaż raz wyświetlił tego bloga i przeczytał choćby jedno zdanie moich wymysłów.

To teraz krótkie podsumowanie:

W ciągu półtora roku dobiliśmy do okolic 4 800 wyświetleń i 11 obserwatorów. Jestem z tego dumna :)

Opublikowałam cały "Mroczny Ogień"! Jej!

A także powstałam (zwłaszcza co do rysownictwa) z poziomu -100 na poziom zerowy :)

Przedstawiam oto fragment Zwiastunu Kruka z nowego bloga:

"Sen. Co to jest?

       Wszystko i nic. Możesz śnić o wszystkim, lecz nie weźmiesz nic ze sobą. Gdy przyśni Ci się skrzynia złota, nie obudzisz się z monetami w dłoni. Słowa, które od dawna w sobie iściłeś i wreszcie wykrzyczałeś na całe gardło, nigdy tak na prawdę nie padły. Nic. Złuda. Kłamstwo.
      Sen jest kłamstwem. Raz pięknym, raz na samą o nim myśl dostajesz gęsiej skórki. A jednak jest w nich jedna prawdziwa rzecz.
      Uczucia.
      Gdy kogoś przytulasz ( o ile robisz to z własnej, nieprzymuszonej woli ) czujesz to miłe ciepło w środku. Gdy widzisz panterę, przymierzającą się do skoku na Ciebie ( cóż, wszystko może się przyśnić, czyż nie? ) możesz tak bardzo chcieć uciec, że w efekcie uciekasz z łóżka na podłogę.
      W świecie snu, gdzie nasze zmysły tracą swą czujność, a świat jest kreacją stworzoną z naszych wspomnień i wyobraźni mogą się dziać różne nieprzewidywalne rzeczy. A to oznacza poczucie nieładu, które budzi niepokój. Niepokój z kolei może się łatwo przerodzić w strach, który prowadzi do paniki i dziwnie miękkich nóg, nie pozwalających Ci wstać z klęczek, żeby uciec schodami na górę, przed tym wściekłym kotem...
     Ale jest taka osoba, która nigdy nie miała takich... Dziwnych sytuacji.
     Nigdy nie śniła o strachu. Była nim zbyt zmęczona za dnia. Kiedy w końcu w jej szarym, pękającym od realizmu umyśle już pojawi się jakiś sen, zawsze śni o jednym..."

Do zobaczenia w "Mrocznym Ogniu"!

http://lapistales.blogspot.com/

Divea Lapis S.
Żegnajcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz